Zacznij już dziś

Zmień swoje życie

Witamy w Fit2Eat

Najważniejsze jest Twoje zdrowie. Zdrowa dieta to kluczowy element, wpływający na jego stan, a my koncentrujemy się indywidualnie na każdym przypadku – by wspólnie z Tobą osiągnąć postawione cele. Odchudzanie, przyrost masy ciała, ogólne wzmocnienie, detoksykacja organizmu, wsparcie dietą w chorobie czy wreszcie codzienne prowadzenie zdrowego życia – wspólnie uda nam się zrealizować Twoje zamierzenia!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza misja

„Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo – pożywieniem."

Hipokrates

Po pierwsze więc – zdrowa dieta. Aby nasze ciało mogło poprawnie funkcjonować, niezbędne jest właściwe żywienie i suplementacja. Dlatego rozpoznajemy, analizujemy, wypracowujemy plany żywieniowo-suplementacyjne,kontrolujemy postępy i otaczamy opieką każdego naszego Klienta – chcemy uczyć, że jedzenie może być odpowiedzią na niemal każdy problem czy potrzebę.

Dlaczego Fit2Eat?

Opieramy się na holistycznym podejściu do człowieka – łączymy optymalne żywienie, porady treningowe (w razie potrzeby) i suplementację w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki i zdrowia.Każdy przypadek jest przez nas traktowany indywidualnie, odrzucamy schematy i stereotypowe myślenie.

Nie poddajemy się w momentach, kiedy tradycyjna medycyna jest bezradna, śledzimy, sprawdzamy i wprowadzamy międzynarodowe odkrycia w zakresie żywienia i suplementacji – zawsze mając na uwadze przede wszystkim zdrowie naszych Klientów.

Nasi specjaliści

Emilia Ostrowska

Założycielką i główną specjalistką programu Fit2Eat jest mgr Emilia Ostrowska. To pełna życia, z uśmiechem witająca każdy nowy dzień osoba, która posiada ogromną wiedzę na temat żywienia,dietoterapii czy suplementacji – nigdy też nie przestaje się w tej materii rozwijać, śledzi nowe trendy,uczestniczy bezustannie w szkoleniach, seminariach i konferencjach.Przez wiele lat uczyła się od najlepszych dietetyków i znawców kwestii żywieniowych w Polsce i za granicą – by następnie z sukcesami wykorzystać nabytą wiedzę do pomocy innym.

Czytaj więcej

Opinie Naszych Klientów